Надання юридичної допомоги громадянам та підприємцям

Діяльність громадської організації "Захист прав і свобод громадян України" перед усім орієнтована на надання правової допомоги громадянам України, що її потребують. На превеликий жаль, посадовці в Україні забули, що живуть за наш з вами рахунок і отримують зарплатню завдяки податкам, що сплачує кожен пересічний громадянин. Але, ми не повинні забувати, що саме звичайний громадянин, громада, підприємець є найважливішою складовою, основою, будь-якої держави. І занепад такого фундаменту підриває державу з середини. І якщо на даний час рівень правової культури як звичайної людини так і посадовців залишає бажати кращого, то в недалекому майбутньому кожен буде володіти базовими правовими знаннями - а саме які права має кожен член суспільства і які обов'язки покладаються на посадовця, наділеного владними повноваженнями.

Ми прагнемо, щоб кожний громадянин усвідомив, що має право вимагати від посадових осіб органів влади та місцевого самоврядування, а також інших громадян гідного ставлення до себе, поваги до своїх прав і законних інтересів.

Крім того, ми ставимо собі за мету постійно підвищувати рівень правової свідомості громадян, прививати знання своїх законних прав та ростити високій рівень самоповаги гарантованої Конституцією України.

Якщо ви потребуєте юридичної консультації, допомоги у складанні юридичних документів або виконанні певних юридичних дій у будь якій галузі права- звертайтесь до нас. Громадська організація "Захист прав і свобод громадян України" заснована юристами-професіоналами, тому безпосередньо ми надаємо правову допомогу, або співпрацюємо з висококваліфікованими юристами та адвокатами в інших складних випадках.

Просто зателефонуйте нам за телефоном (044) 364 24 08, напишіть на електронну адресу zahyst@zahyst.com.ua або зверніться за допомогою форми зворотнього зв'язку.

Наші фахівці:

  • Нададуть безкоштовну юридичну консультацію для громадян;
  • Підготують документи, необхідні для захисту ваших законних інтересів в тому числі і адвокатські запити;
  • У разі необхідності будуть представляти ваші інтереси в державних органах та судах у цивільних та кримінальних справах;

Пам'ятайте — ми завжди раді Вам допомогти!

Партнер громадської організації
«Захист прав і свобод громадян України» —
ТОВ «ПЕРШИЙ ПРАВОВИЙ ЦЕНТР»

В умовах сьогодення, лише той хто базує свою діяльність на нормах діючого законодавства може мати впевненість у своєму майбутньому. І не так важливо в якій сфері життя ви починаєте чи ведете свою діяльність, адже усі вони охоплюються нормами права.

Ст. 41 Конституції України гарантує недоторканість об'єктів права власності кожному громадянину. «Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.»

Проте, будемо відвертими, наявність самої норми далеко не завжди гарантує вам ці права.

Для контролю виконання законів існують правоохоронні органи, суди та органи влади. Та мабуть кожний соціально активний громадянин не раз відчував на собі які неповороткі та здебільшого не ефективні ці органи, незважаючи на багаточисельні реформи. А кожен потребує впевненості в майбутньому уже зараз.

Як бути коли Ваше майно, бізнес, право інтелектуальної власності стало об'єктом зацікавленності кримінальних структур, непорядних співвласників чи якоїсь «бізнес-акули». Та ще й як правило вам уже почали надходити погрози? Звичайно звернутись до правоохоронних органів з відповідною заявою.

Проте, як писалось вище, вам потрібен не сам процес відстоювання ваших інтересів, а потрібний результат і бажано миттєвий.

Виходячи з багаторічної практики вирішення складних питань ми пропонуємо системний підхід по вирішенню подібних ситуацій.

  1. Юридичне супроводження матеріалів про правопорушення в правоохоронних органах та судах.
  2. Підготовка та впровадження рекомендацій щодо фізичного захисту осіб та будь-якого майна
  3. Ініціювання проведення журналістських розслідувань діяльності опонентів та висвітлення ситуації в засобах масової інформації.

Просто зателефонуйте нам за телефоном (044) 364 24 08, пишіть на zahyst@zahyst.com.ua, або зверніться за допомогою форми зворотнього зв'язку.

Ми реагуємо на протиправні прояви, щодо порушення права приватної власності не просто швидко, а миттєво!

Перевага надається членам організації!

Кожен з нас напевно складає своє уявлення про сьогодення із інформації, що отримує із засобів масової інформації - телебачення, інтернет видання, газети, журнали та інше. І кожен з нас прагне отримувати повну достовірну і об'єктивну інформацію з приводу оточуючих нас подій.

Проте, чи кожен з вас замислювався над тим, чи є отримувана вами інформація незалежна від її видавця? Яку інформацію ми насправді отримуємо?

Керуючись досвідом можливо стверджувати напевно, що розповсюджувана інформація є обмежена, з нав'язаними висновками або здебільшого є простим інформаційним фоном, що призначений закрити для пересічного громадянина інформаційний вакуумний простір або запевнити нас, що життя стає дедалі краще з кожним днем.

Метою нашої громадської організації є донесення до громадськості об'єктивної картини сьогодення у найактуальніших питаннях.

Ми не маємо стороннього впливу політичних партій, олігархічно-кланового бізнесу та контролю владних структур.

Ми проводимо незалежні журналістські розслідування щодо випадків порушення прав і свобод громадян в усіх сферах суспільних відносин.

Якщо вам відомі випадки корупції та хабарництва, бездіяльності посадових осіб в органах влади, державних підприємствах та установах, факти проведення незаконної підприємницької діяльності, завдання шкоди здоров'ю людей та забруднення навколишнього середовища, зателефонуйте нам за телефоном (044) 364 24 08, напишіть на електронну адресу zahyst@zahyst.com.ua або зверніться за допомогою форми зворотнього зв'язку.

Ми гарантуємо конфіденційність джерела інформації за вашим бажанням, а також повне, всебічне і об'єктивне висвітлення інформації.

Громадський контроль - це не право, це обов'язок!

Саме так! Є прості істини які потрібно усвідомити кожному.
Громадянин - людина певної держави, первісна ланка державного устрою.
Громада - форма соціальної організації людей, місцева спільнота.
Держава - автономна політична одиниця, що включає багато громад в рамках однієї території і має централізований уряд з повноваженнями збору податків…
(Р.Л. Карнейро).

Тепер задайте собі питання: хто в державі управляє?
Більшість відповість - уряд країни. Це так, але… Уряд управляє державними органами.
Уряд формується народними депутатами та президентом України, яких обераємо ми з вами.
Обираючи депутатів та президента ми делегуємо їм свої повноваження по здійсненню організації та управлінської діяльності по розподілу податків, захисту державних кордонів та суверенітету, простіше національних інтересів країни.

Тепер трохи відволічемося. Якщо ви робите ремонт у власній квартирі, ви підбираєте робітників, даєте їм завдання і … Стоїте над ними і контролюєте їхні дії! Чому? Бо вам не байдуже, як витрачаються кровно зароблені кошти і який результат ви отримаєте.

Питання - чому ж кожному з нас стає байдуже до тих податків (наших власних коштів), які ми передаємо в управління тим посадовцям (читай робітникам) яких ми вибрали для управління (ремонту) державою (квартири)?

Протягом майже ста років з нас видавили, вибили і знищили почуття справжнього господаря. І якщо при радянському союзі репресивна машина ламала будь-які спроби суспільного контролю, то зараз нам люди, яких ми обираємо просто банально брешуть у вічі, прагнучи всіляко відвернути увагу від нашого основного завдання - контролю осіб яких ми обрали чи призначили!

Нажаль ми стали ліниві і неповороткі. Нам краще заздрити сусіду і проклинати владу, абстрагуючи її від себе. Та ми забули, що ми і є та влада. Тож щоб щось в житті змінити, давайте спочатку змінемо себе. Згадаємо, що ти - це влада, дружина, батьки - це влада! Громада - влада! І суспільство - влада!
А посадовець будь якого рівня - це звичайний нанятий нами громадянин. І як усякий робітник потребує контролю з нашого боку!

Доречно буде згадати з цього приводу висловлювання одного з сучасних правознавців В. Селіванова:

лише за умови розвиненої політичної й правової культури демократичного громадянського суспільства, яке не просто на законній, а, насамперед, правовій основі контролює державну владу, державно організоване суспільство в змозі як обмежувати, так і самообмежувати державні імперативні адміністративно-командні прагнення

То ж, ми закликаємо кожного свідомого громадянина України не залежно від національної приналежності та культурних інтересів взяти участь у створенні дієвого суспільно-правового механізму контролю службових осіб та народних обранців.

Звичайно, що в кожного є власні справи - робота, сім'я та інше. І навіть у свідомих і активних громадян не так багато часу "воювати" з свавіллям чиновника, чи бюрократією.

Але, яким чином здійснювати громадський контроль на даному етапі розвитку Країни?
На нашу думку всі існуючі форми контролю, такі як місцеві органи самоврядування, політичні партії та профспілки себе дискредитували повністю. На даний час залишилась лише первісна ланка яка не стала перевертнем і не намагається заробити на звичайному популізмі політичні дивіденди - це власне громадяни та їх об'єднання.

Наша громадська організація пропонує взяти на себе активну фазу боротьбі за ваші права і свободи. Від вас потрібно не залишатись осторонь та інформаційно сприяти правовим методам громадського контролю, таким, як громадська експертиза актів органів публічної влади та їх проектів, участь громадськості у роботі колегіальних органів влади, публікації у пресі, випуски по радіо, ТВ, формування запитів, листів і звернень і т.д. А при бажанні брати особисто в них участь.

Зробити це просто - повідомляйте нас про всі випадки халатного ставлення до ваших законних прав і свобод, потреб та інтересів, випадки корупції та хабарництва в органах державної влади, випадки створення перепон вашій підприємницькій діяльності та нехтуванням законних вимог, приєднуйтесь до нашої громадської організації та приймайте безпосередню участь в управлінні країною!

НАШІ НОВИНИ

Зворотній звя’зок