Професійні спортсмени, члени спортивного клуба «Оберіг», приєднаються до проекту з добровільного патрулювання вулиць

Професійні спортсмени, члени спортивного клуба «Оберіг», приєднаються до проекту з добровільного патрулювання вулиць

Керівники ГО «Захист прав і свобод громадян України» та спортклубу «Оберіг» підписали партнерську угоду про підтримку та співпрацю у проектах з добровільної охорони правопорядку у м. Києві. Зокрема, професійні спортсмени готові приєднатися до проекту «Доброварта», який передбачає добровільне патрулювання місцевими мешканцями територій в вечірній ча

За словами голови ГО «Захист прав і свобод громадян України» Ігоря Смаглюка, спортсмени спортклубу «Оберіг» стануть рушійною силою таких народних дружин.

«Рівень злочинності сьогодні б’є всі антирекорди. Непродумана реформа нацполіції привела до того, що в правоохоронних структурах фактично не залишилось професіоналів. Люди не знають на кого їм розраховувати і готові самі виходити на захист власного району. Наразі до нашої організації звернулось чимало киян, які готові підключатися до проекту «Доброварта» з метою захистити свою родину та майно від криміналітету. Втім, випускати на вулиці людей, що не мають необхідної підготовки, – небезпечно. Але зовсім інша справа, якщо до складу патруля буде входити особа, що є добре знайомою з прийомами самозахисту», - говорить Ігор Смаглюк.

Він впевнений: добровільні дружини - це дієва пропозиція, що посилить поліцію і, як результат, зменшить кількість злочинів.

Нагадаємо, пілотний проект «Доброварта» з охорони громадського порядку незабаром буде реалізовано в одному з районів міста. Завдання пілоту – налагодити взаємодію між територіальними органами поліції та громадськістю та зменшити вал вуличних кримінальних правопорушень.

Охочі долучитися до проекту можуть звертатися до ГО «Захист прав і свобод громадян України».

Зробимо наші вулиці безпечнішими!

Зворотній звя’зок